Hakkımızda

  • Kapınızdayız, yıllardır...

    30 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve dünyada kapıların mutluluklara, kavuşmalara, evlerdeki sıcaklığa açılmasını sağlıyoruz. Yıllardır, binlerce yuvanın bir parçası oluyor, detaylara verdiğimiz önemle yaşam alanlarına kalite ve estetik katıyoruz. 16.000 m2 ‘lik fabrikamızda aylık 100.000 takım kapı kolu ve 30.000 adet kapı menteşesi üretim kapasitesine sahibiz. Kapı kollarından pencere kollarına, menteşelerden banyo aksesuarlarına kadar yüzlerce farklı ürünü pirinç, zamak ve alüminyum malzemelerden üretiyoruz.

  • Kalite, estetik, tasarım...

    Türkiye’de yaklaşık 400 satış noktasına sahibiz ve ürünlerimizi 4 farklı kıtada 50’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz. Kaliteli, estetik ve sağlam tasarımlarımız ile sektörde trendlere yön verip var olan tasarımlarımıza yenilerini eklemek için dünya trendlerini yakından takip ediyor ve alanında uzman birçok tasarımcıyla birlikte çalışıyoruz.

  • Fark yaratan dokunuşlar...

    En iyi ürünü ve hizmeti sunma misyonumuzla satış sonrası meydana gelebilecek sorunlarda da tüketicimizin yanında olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Doğanlar olarak ürünlerimizde ayrıntılara önem vererek; estetiği, kaliteyi ve fonksiyonelliği birleştirip yaşam alanlarına fark yaratan dokunuşlar yapmaya devam ediyoruz.

İLETİŞİM

info@doganlar.com.tr

İLETİŞİM